Доставка по Україні
Адресна або відділення Нової Пошти.
 
Гарантія – 6 місяців
Ми замінимо продукт на робочий або повернемо кошти.
 
Великий асортимент
Ми постійно розширюємо асортимент

Лідери продажів

Поки що відсутні

Знижки

Последние статьи

Visit our blog

ДОСТАВКА

Нова пошта

Відправка кур'єрською службою «Нова пошта» - здійснюється того ж чи наступного дня після замовлення. Ви можете обрати зручне для Вас відділення "Нової Пошти" або обрати адресну доставку.

Варіанти оплати замовлення при виборі доставки «Новою поштою»:

  • Оплата накладеним платежем у відділенні «Нової Пошти»
  • Оплата на картку ПриватБанку після оформлення замовлення.

Зверніть увагу, оплата послуг післяплати регулюється «Новою Поштою» і команда MiniBoard не несе відповідальності за суму цієї послуги. Оплата комісії за післяплату завжди здійснюється одержувачем.

Терміни доставки «Новою Поштою» регулюються перевізником. Ми несемо відповідальність за своєчасне відправлення замовлення та передачу номера декларації покупцю. Якщо товар затримується в дорозі – на жаль, це нестача транспортної компанії, наш магазин не зможе прискорити процес.

Будьте впевнені, що Ваше замовлення їхатиме до Вас у повній безпеці: ми використовуємо захисно-пакувальні матеріали, які забезпечать надійне транспортування. Всі витрати на пакувальні матеріали при відправленні (картонні коробки, бандерольні конверти з повітряним прошарком) бере на себе наш магазин. Отримувач оплачує виключно послуги перевезення.

ОПЛАТА

Ми пропонуємо наступні варіанти оплати Вашого замовлення:

  • Оплата готівкою: здійснюється при отриманні замовлення на відділенні "Нової Пошти".
  • Оплата на картку ПриватБанку або за реквізитами: кожному клієнту надається можливість оплатити своє замовлення безготівково: на картку ПриватБанку або за рахунком для оплати в банку. Всі реквізити або сформований рахунок надсилаються на електронну пошту або SMS після погодження з менеджером.
  • Оплата для юридичних осіб: магазин MiniBoard із задоволенням працює з юридичними особами за безготівковим розрахунком за наступною схемою: замовлення → формування рахунку → отримання оплати → відвантаження замовлення. При формуванні рахунку надаємо всі необхідні документи, а при відвантаженні - оригінали рахунку та росхідної з мокрими печатками. Зверніть увагу! Ми працюємо без ПДВ, при готівковому та безготівковому розрахунку ціни однакові і ніяк не змінюються.