Доставка по Україні
Адресна або відділення Нової Пошти.
 
Гарантія – 6 місяців
Ми замінимо продукт на робочий або повернемо кошти.
 
Великий асортимент
Ми постійно розширюємо асортимент

Лідери продажів

Поки що відсутні

Знижки

Последние статьи

Visit our blog

Гарантія

Ми надаємо гарантію повернення товару протягом 14 днів з моменту покупки. Якщо товар у робочому стані, але з якоїсь причини вам не підійшов – без зайвих питань повернемо гроші. Гарантія повернення протягом 14 днів діє лише за умови цілісності упаковки та зовнішнього вигляду товару. Дисплеї та акрилові корпуси повинні мати заводську транспортувальну плівку, плати без наклеєних радіаторів, карти SD тільки в закритій упаковці. При поверненні зверніть увагу на комплектацію: всі кабелі, кріплення та інші дрібниці мають бути присутніми. Якщо товар має механічні пошкодження – у поверненні будемо змушені відмовити.

У нашому магазині діє гарантія на придбаний товар на протязі 6 місяців. Якщо відбувся гарантійний випадок – звертайтеся, здійснимо діагностику неробочого продукту. Якщо справді гарантійний випадок – відремонтуємо, обміняємо на новий або повернемо гроші. Гарантійний випадок не поширюється на продукти, на яких є механічні пошкодження, сліди гару та інше. Команда MiniBoard не несе відповідальності за вихід пристрою з ладу, якщо поломка була викликана помилками користувача в процесі експлуатації (подача неправильної напруги живлення, підключення несумісної периферії, потрапляння під дощ або під асфальтний каток). При гарантійному зверненні можете не звертати увагу на упаковку, кріплення та інше - без цього гарантійні зобов'язання будуть виконані.

Якщо у Вас виникли проблеми і Ви бажаєте обміняти товар на новий або повернути гроші - звертайтесь до розділу сервісної підтримки через форму звернення.